قسمت ۱ – ثبت ورود و خروج مشتری

اولین صفحه ای که بعد از ورود به هلی سافت خواهید دید صفحه زیر هست:

تو این صفحه می تونید ورود و خروج مشتریان و پرسنل، بلیط های کارگاه ها و فروشگاه خود رو کنترل و مدیریت کنید. همچنین میتونید اسامی افراد حاضر داخل مجموعه رو مشاهده کنید.

دکمه های ورود و ثبت ورود

با کلیک کردن روی دکمه “ورود” می تونید نام مشتری و بخش مورد نظر رو وارد کنید و ورود به اون به بخش مورد نظر رو ثبت کنید. همچنین می تونید تو همین قسمت، امانات کودک زمان ورود (مثل کلاه یا کاپشن) رو هم ثبت کنید. برای ثبت مشتریان جدید هم می تونید از دکمه “ثبت و ورود” استفاده کنید.

دکمه تردد پرسنل

دکمه “تردد پرسنل” مربوط به ثبت ورود و خروج کارکنان و مربیان هست. زمان ورود می تونید ثبت ورود و زمان خروج نیز خروج رو تو این قسمت بزنید و زمان کارکرد پرسنل رو انتهای ماه یا بازه های زمانی دلخواه محاسبه کنید. این مورد مناسب مجموعه هایی هست که به مربیان و پرسنل شون به صورت ساعتی حقوق پرداخت می کنن.

دکمه فروش بلیط

برای فروش بلیط کارگاه هایی که از قبل تعریف کردید روی دکمه “فروش بلیط” کلیک کنید و سپس نام مشتری، کارگاه و تعداد بلیط رو انتخاب کنید. اینجوری می تونید بلیط فروشی تون رو انجام بدید.

دکمه فاکتور فروشگاه

برای استفاده از دکمه “فاکتور فروشگاه”، ابتدا نام مشتری رو وارد کنید و بعدش محصولات مورد نظر و نحوه پرداخت (نقدی یا کارت) رو انتخاب کنید. اینجوری می تونید فروش محصولات به مشتری رو ثبت کنید و فاکتورش رو ثبت کنید.

نوار بالا

تو قسمت بالای داشبورد سمت چپ می تونید تعداد روزهای باقی مونده اشتراک و شارژ پنل پیامکی رو مشاهده کنید و با کلیک کردن روی هر کدام از اونها به صفحه مربوطه برای شارژ و مشاهده وضعیت اون مورد منتقل خواهید شد.

دموی رایگان

اگه خانه بازی دارید پیشنهاد می کنم دموی رایگان هلی رو از دست ندید