آموزش کار با داشبورد نرم افزار مدیریت خانه کودک هلی سافت

وقتی که وارد اپلیکیشن هلی سافت شوید صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد:

در این صفحه می توانید ورود و خروج مشتریان و پرسنل، بلیط های کارگاه ها و فروشگاه خود را کنترل و مدیریت کنید. همچنین میتوانید اسامی افراد حاضر در مجموعه را مشاهده کنید.

دکمه های ورود و ثبت ورود

با کلیک کردن روی دکمه “ورود” می توانید نام مشتری و بخش مورد نظر را وارد کرده و ورود به آن بخش را ثبت کنید. همچنین می توانید در همین قسمت، امانات مشتری را نیز ثبت کنید. برای ثبت مشتریان جدید هم می توانید از دکمه “ثبت و ورود” استفاده نمایید.

دکمه تردد پرسنل

دکمه “تردد پرسنل” مربوط به ثبت ورود کارکنان میباشد. زمان ورود می توانید ثبت ورود و زمان خروج نیز خروج را ثبت کنید و زمان کارکرد پرسنل خود را در انتهای ماه محاسبه کنید.

دکمه فروش بلیط

برای فروش بلیط کارگاه هایی که از قبل تعریف کرده اید روی دکمه “فروش بلیط” کلیک کنید و سپس نام مشتری، کارگاه و تعداد بلیط را انتخاب کنید.

دکمه فاکتور فروشگاه

برای استفاده از دکمه “فاکتور فروشگاه”، ابتدا نام مشتری را وارد کنید و سپس محصولات مورد نظر و نحوه پرداخت(نقدی یا کارت) را انتخاب کنید.

نوار بالا

در قسمت بالای داشبورد در سمت چپ می توانید تعداد روزهای باقی مانده اشتراک و شارژ پنل پیامکی خود را مشاهده کنید و با کلیک کردن روی هر کدام از آنها به صفحه مربوطه منتقل خواهید شد.

دموی رایگان

اگه خانه بازی دارید پیشنهاد می کنم دموی رایگان هلی رو از دست ندید