قسمت ۵ – استفاده از کدهای تخفیف

گاهی اوقات نیاز میشه برای مناسبت های مختلف به مشتریان تون تخفیف بدید. برای این کار کافیه وارد بخش تعاریف بشید سپس کدهای تخفیف رو باز کنید. تو این صفحه می تونید کدهای تخفیف مورد نظر تون رو تعریف و مدیریت کنید.

انواع کد تخفیف

به طور کلی ۲ نوع کد تخفیف در هلی سافت قابل تعریف هست. یکی کد تخفیف درصدی، که بر اساس یک درصد خاص به کاربر تخفیف می دهد و مدل دوم کد تخفیف مبلغی، که یک مبلغ مشخص را به عنوان تخفیف از حساب مشتری کسر می کند.

تعریف کد تخفیف

برای ایجاد کد تخفیف لازمه نام کد، نوع تخفیف (درصد یا مبلغ)، مقدار تخفیف و توضیحات (در صورت نیاز) رو وارد کرده و سپس ثبت اطلاعات رو بزنید.

ویرایش کدها

همچنین کدهای قبلی رو که تو جدول می بینید قابل ویرایش هستند. برای ویرایش یک کد تخفیف، از سمت چپ جدول، دکمه ویرایش را انتخاب کنید و پس از نوشتن اطلاعات جدید کلید ویرایش رو بزنید.

اعمال کد تخفیف

در صفحه اصلی، جلوی اسم هر فرد وارد شده، یک کلید سری دکمه وجود دارد. کلید مشکی رنگ با علامت – داخل آن، برای انتخاب کد تخفیف است. کافیست بر روی این دکمه کلیک کنید و کد تخفیف مورد نظر را انتخاب کنید. سپس کد بر روی فاکتور مشتری اعمال خواهد شد. داخل تصویر زیر می توانید مراحل انجام این کار را ببینید.

دموی رایگان

اگه خانه بازی دارید پیشنهاد می کنم دموی رایگان هلی رو از دست ندید